Zmiany w prawie dotyczące przedsiębiorców – jakie szkolenia warto rozważyć?

2020 i 2021 rok nie oszczędzały przedsiębiorców pod żadnym względem. Oprócz wyjątkowych wydarzeń i problemów związanych z pandemią właściciele firm muszą się również mierzyć ze zwyczajowymi zmianami w dotyczących ich działalności przepisach. Jak najłatwiej się w tym wszystkim zorientować? Oczywiście poprzez szkolenia ze zmian w prawie. Sprawdź, jakie tematy warto rozważyć.

Prawo podatkowe – szkolenia z podatków i prawa podatkowego

W zakresie zmieniających się przepisów prawo podatkowe nigdy nie zawodzi. W 2021 roku wprowadzono kilka nowelizacji, które mogą mieć znaczenie dla przedsiębiorców. W tym obszarze pomocne mogą się okazać szkolenia podatkowe takie jak:

 • środki trwałe w praktyce z uwzględnieniem najnowszych zmian w prawie podatkowym i bilansowym,
 • zmiany w CIT od 2021 roku,
 • estoński CIT,
 • podatki VAT i CIT od 2021 roku,
 • slim VAT,
 • faktura VAT w świetle nowelizacji ustawy,
 • PIT dla płatników.

Zmiany w przepisach podatkowych często są dość zawiłe, dlatego szkolenia podatkowe oraz wyspecjalizowane szkolenia ze zmian w prawie podatkowym są najlepszym sposobem na zapoznanie się z nimi. Przystępna forma przedstawianie wszelkich nowych regulacji i ich praktycznych konsekwencji pomoże uniknąć kosztownych błędów. Co ważne, wiele szkoleń z podatków, kursów podatkowych oraz warsztatów i ćwiczeń o tematyce podatkowej jest dzisiaj organizowana online. Szkolenie online znacznie poprawia dostępność do wiedzy i co ważne, szkolenia podatkowe online są z reguły mniej kosztowne od ich odpowiedników tradycyjnych, realizowanych w sali szkoleniowej. Kalendarz nadchodzących szkoleń podatkowych znajdziesz na https://eventis.pl/szkolenia/podatki, gdzie zgromadzono szkolenia i kursy z podatków od ponad siedmiuset firm szkoleniowych z całego kraju.

Zamówienia publiczne – szkolenia ze zmian w Prawie Zamówień Publicznych

Od 1 stycznia 2021 roku obowiązuje nowa ustawa Prawo zamówień publicznych (PZP). W związku z tym wszystkie podmioty biorące udział w przetargach muszą się przystosować do nowych wytycznych. W ich zrozumieniu i wdrożeniu pomogą takie szkolenia z PZP i praktyczne warsztaty z zamówień publicznych, jak też kursy z zamówień publicznych dla początkujących. Wśród popularnych szkoleń z zamówień publicznych znajdują się:

 • praktyczna analiza kluczowych zmian w nowej ustawie Prawo zamówień publicznych,
 • zamówienia publiczne w projektach unijnych z uwzględnieniem nowej ustawy PZP,
 • tryb podstawowy w nowym PZP,
 • praktyczne aspekty zamówień publicznych,
 • Prawo zamówień publicznych dla wykonawców,
 • Prawo zamówień publicznych dla zamawiających.

Bazę szkoleń poświęconych PZP oraz kursów z zamówień publicznych znajdziemy na https://eventis.pl/szkolenia/zamowienia-publiczne. Szkolenia z zamówień publicznych pogrupowane są tam w terminy, miejsca organizacji oraz czas trwania.

Dostępne są również praktyczne warsztaty z prawa zamówień publicznych i praktyki zamówień publicznych szczegółowo omawiające poszczególne aspekty nowej ustawy PZP. Dzięki temu zapoznanie się z najistotniejszymi regulacjami dla Twojej działalności będzie znacznie łatwiejsze. Co ważne, szkolenia z zamówień publicznych realizowane są w wersji dla początkujących, z reguły w postaci kursów zamówień publicznych, jak i dla zaawansowanych w formie szkoleń dla specjalistów ds. zamówień publicznych.

To oczywiście nie wszystkie szkolenia ze zmian w prawie dotykające przedsiębiorców. Na rynku znajdziesz również tematy omawiające nowe regulacje w prawie budowlanym, prawie energetycznym, prawie wodnym, prawie pracy i wielu innych dziedzinach! Warto też zapoznać się ze zmianami w prawie pracy związanymi ze szkoleniami BHP.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here