Przedsiębiorco, odbierz darmowy terminal płatniczy!

Darmowy terminal płatniczy? To możliwe! W ramach programu Polska Bezgotówkowa przedsiębiorcy otrzymali do końca 2019 roku 200 tysięcy urządzeń! Kto może zakwalifikować się do programu?

Polska Bezgotówkowa to inicjatywa, w ramach której właściciele małych i średnich firm mogą otrzymać terminale płatnicze za 0 zł. To duże udogodnienie i duża oszczędność, z której skorzystało już wielu przedsiębiorców. W ramach programu, jego uczestnicy przez 12 miesięcy nie ponoszą bowiem żadnych kosztów związanych z użytkowaniem i obsługą terminala! Jak działa program Polska Bezgotówkowa i jak się do niego zakwalifikować?

Polska Bezgotówkowa – jak zakwalifikować się do programu?

Program skierowany jest do właścicieli firm, którzy w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie przyjmowali płatności bezgotówkowych w swoich placówkach. Udział w Polsce Bezgotówkowej mogą wziąć także przedsiębiorcy, którzy otwierają nowy biznes.

By wziąć udział w programie należy w pierwszej kolejności wejść na stronę bezgotowki.pl, następnie wybrać najlepiej dostosowany do przedsiębiorstwa terminal płatniczy, wypełnić zgłoszenie i przejść weryfikację. Po tym wystarczy jedynie… oczekiwać kuriera z dostawą urządzeń.

Korzyści z udziału w programie

W ramach programu Polska Bezgotówkowa przedsiębiorcy mają do wyboru różnego rodzaju terminale płatnicze. Mogą wybrać urządzenia standardowe, które zapewniają bezpieczeństwo transakcji, dostępne są w wersji stacjonarnej lub przenośnej i przyjmują płatności najpopularniejszymi kartami płatniczymi, telefonem komórkowym oraz BLIK-iem. Dostępne są także nowoczesne, bezprzewodowe terminale typu smart. Posiadają ekran dotykowy, wytrzymałą baterię, która pozwala na przeprowadzenie do 200 transakcji i połączenie Wi-Fi lub GSM (do którego wymagana jest karta Micro SIM). Co więcej, urządzenie pozwala na przechowywanie elektronicznych potwierdzeń transakcji dzięki czemu nie trzeba kupować papieru do terminala. Jeśli chcesz wziąć udział w programie Polska Bezgotówkowa i otrzymać darmowy terminal płatniczy – wejdź na stronę https://bezgotowki.pl!

Warunki po zakończeniu programu

Po 12 miesiącach trwania programu Polska Bezgotówkowa terminal typu smart przechodzi za darmo na własność przedsiębiorcy, z kolei najem terminala standardowego stacjonarnego wynosi 39 zł miesięcznie, a terminala przenośnego – 49 zł na miesiąc.

Miesięczna prowizja procentowa od transakcji kartami wynosi 0,69 proc. przy karcie Visa, 0,79 proc. przy Mastercard, 0,99 proc. podczas płatności kartą UPI i JCB oraz 3,2 proc. przy płatnościach kartą Diners Club. W przypadku transakcji BLIK-iem prowizja wynosi 0,29 proc.

Płatności bezgotówkowe dają wiele korzyści zarówno przedsiębiorcom, jak i klientom. Zupełnie nowym aspektem płatności bez gotówki jest w obecnych czasach zapobieganie rozprzestrzenianiu się epidemii i przenoszeniu groźnych dla zdrowia ludzkiego wirusów oraz bakterii poprzez banknoty. Z tego względu nie tylko Światowa Organizacja Zdrowia, ale także rządzący zachęcają do korzystania z terminali płatniczych i transakcji zbliżeniowych. Co istotne, zwiększono także limit kwoty do której niezbędne jest wpisanie kodu PIN. Teraz jest to nie 50, ale 100 zł.

Poprzedni artykułWykorzystanie frezarek CNC w produkcji
Następny artykułJaki kompresor do piaskowania wybrać?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj