Zmiany w prawie dotyczące przedsiębiorców – jakie szkolenia warto rozważyć?

2020 i 2021 rok nie oszczędzały przedsiębiorców pod żadnym względem. Oprócz wyjątkowych wydarzeń i problemów związanych z pandemią właściciele firm muszą się również mierzyć ze zwyczajowymi zmianami w dotyczących ich działalności przepisach. Jak najłatwiej się w tym wszystkim zorientować? Oczywiście poprzez szkolenia ze zmian w prawie. Sprawdź, jakie tematy warto rozważyć.

Prawo podatkowe – szkolenia z podatków i prawa podatkowego

W zakresie zmieniających się przepisów prawo podatkowe nigdy nie zawodzi. W 2021 roku wprowadzono kilka nowelizacji, które mogą mieć znaczenie dla przedsiębiorców. W tym obszarze pomocne mogą się okazać szkolenia podatkowe takie jak:

 • środki trwałe w praktyce z uwzględnieniem najnowszych zmian w prawie podatkowym i bilansowym,
 • zmiany w CIT od 2021 roku,
 • estoński CIT,
 • podatki VAT i CIT od 2021 roku,
 • slim VAT,
 • faktura VAT w świetle nowelizacji ustawy,
 • PIT dla płatników.

Zmiany w przepisach podatkowych często są dość zawiłe, dlatego szkolenia podatkowe oraz wyspecjalizowane szkolenia ze zmian w prawie podatkowym są najlepszym sposobem na zapoznanie się z nimi. Przystępna forma przedstawianie wszelkich nowych regulacji i ich praktycznych konsekwencji pomoże uniknąć kosztownych błędów. Co ważne, wiele szkoleń z podatków, kursów podatkowych oraz warsztatów i ćwiczeń o tematyce podatkowej jest dzisiaj organizowana online. Szkolenie online znacznie poprawia dostępność do wiedzy i co ważne, szkolenia podatkowe online są z reguły mniej kosztowne od ich odpowiedników tradycyjnych, realizowanych w sali szkoleniowej. Kalendarz nadchodzących szkoleń podatkowych znajdziesz na https://eventis.pl/szkolenia/podatki, gdzie zgromadzono szkolenia i kursy z podatków od ponad siedmiuset firm szkoleniowych z całego kraju.

Zamówienia publiczne – szkolenia ze zmian w Prawie Zamówień Publicznych

Od 1 stycznia 2021 roku obowiązuje nowa ustawa Prawo zamówień publicznych (PZP). W związku z tym wszystkie podmioty biorące udział w przetargach muszą się przystosować do nowych wytycznych. W ich zrozumieniu i wdrożeniu pomogą takie szkolenia z PZP i praktyczne warsztaty z zamówień publicznych, jak też kursy z zamówień publicznych dla początkujących. Wśród popularnych szkoleń z zamówień publicznych znajdują się:

 • praktyczna analiza kluczowych zmian w nowej ustawie Prawo zamówień publicznych,
 • zamówienia publiczne w projektach unijnych z uwzględnieniem nowej ustawy PZP,
 • tryb podstawowy w nowym PZP,
 • praktyczne aspekty zamówień publicznych,
 • Prawo zamówień publicznych dla wykonawców,
 • Prawo zamówień publicznych dla zamawiających.

Bazę szkoleń poświęconych PZP oraz kursów z zamówień publicznych znajdziemy na https://eventis.pl/szkolenia/zamowienia-publiczne. Szkolenia z zamówień publicznych pogrupowane są tam w terminy, miejsca organizacji oraz czas trwania.

Dostępne są również praktyczne warsztaty z prawa zamówień publicznych i praktyki zamówień publicznych szczegółowo omawiające poszczególne aspekty nowej ustawy PZP. Dzięki temu zapoznanie się z najistotniejszymi regulacjami dla Twojej działalności będzie znacznie łatwiejsze. Co ważne, szkolenia z zamówień publicznych realizowane są w wersji dla początkujących, z reguły w postaci kursów zamówień publicznych, jak i dla zaawansowanych w formie szkoleń dla specjalistów ds. zamówień publicznych.

To oczywiście nie wszystkie szkolenia ze zmian w prawie dotykające przedsiębiorców. Na rynku znajdziesz również tematy omawiające nowe regulacje w prawie budowlanym, prawie energetycznym, prawie wodnym, prawie pracy i wielu innych dziedzinach! Warto też zapoznać się ze zmianami w prawie pracy związanymi ze szkoleniami BHP.

Poprzedni artykułPudełka, pudełeczka, opakowania reklamowe…
Następny artykułJakie kroki prawne należy podjąć, gdy zostanie się zatrzymanym za jazdę pod wpływem alkoholu?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj