Darmowy terminal płatniczy? To możliwe!

Darmowy terminal płatniczy To możliwe

Darmowy terminal płatniczy i zwolnienie z opłat za jego użytkowanie przez 12 miesięcy? To możliwe! Sprawdź jak otrzymać darmowe urządzenie i dowiedz się dlaczego warto zainstalować terminal w swoim przedsiębiorstwie!

Darmowy terminal płatniczy otrzymało już wielu przedsiębiorców. Wszystko za sprawą programu Polska Bezgotówkowa, który powstał z inicjatywy wiodących na polskim rynku wydawców kart, agentów rozliczeniowych, przy udziale Związku Banków Polskich i sektora publicznego. Program skierowany jest przede wszystkim do małych i średnich przedsiębiorców, którzy do tej pory – lub przez ostatnich 12 miesięcy – nie oferowali swoim klientom płatności bezgotówkowych. Ma na celu wsparcie przedsiębiorców i ułatwienie zarówno im, jak i ich klientom, dostępu do terminali płatniczych.

Terminale płatnicze. Jakie mają zalety?

Klienci, pytani w licznych badaniach opinii i ankietach, najbardziej cenią sobie w płatnościach bezgotówkowych ich szybkość, komfort i bezpieczeństwo.

By dokonać płatności bezgotówkowej w wielu przypadkach wystarczy zbliżyć kartę do terminala co trwa zaledwie kilka sekund. Od pewnego czasu zwiększył się także limit, z 50 do 100 zł, przy którym nie trzeba podawać kodu PIN. To także znacząco usprawniło obsługę klientów.

Innym ważnym aspektem transakcji bezgotówkowych jest ich bezpieczeństwo. Płacąc kartą środki trafiają bezpośrednio z konta na konto. Ponadto, w przypadku zagubienia lub kradzieży karty, można ją natychmiast zastrzec. Inaczej jest z gotówką, której utrata w takich przypadkach jest niemal pewna, a środki – nie do odzyskania.

Bezpieczeństwo ma jednak także inny wymiar. W obecnych czasach pandemii i rozprzestrzeniania się koronawirusa transakcje bezgotówkowe należą do jednych z najbezpieczniejszych. Zazwyczaj karta ma tylko jednego właściciela, ponadto terminal można dezynfekować w każdym momencie używając do tego jedynie szmatki i środka dezynfekującego. Inaczej wygląda to w przypadku gotówki, która nie dość, że przekazywana jest z rąk do rąk, to jest też trudna w dezynfekcji (używa się do tego środka dezynfekującego, a gotówkę poddaje kilkunastodniowej kwarantannie co nie zawsze jest możliwe).

Nic dziwnego, że klienci cenią sobie transakcje z użyciem terminala płatniczego i że klientów „bezgotówkowych” wciąż przybywa.

Darmowy terminal – jak go dostać?

By otrzymać darmowy terminal należy w pierwszej kolejności wejść na stronę bezgotowki.pl. Następnie należy wybrać terminal dopasowany do potrzeb swojego przedsiębiorstwa i wypełnić zgłoszenie. Po przejściu weryfikacji kurier dostarczy urządzenie pod wskazany adres. Jak otrzymać darmowy terminal płatniczy? Więcej informacji znajdziesz na https://bezgotowki.pl/!

Poprzedni artykułProfesjonalny transport kruszyw – dlaczego opłaca się w to zainwestować?
Następny artykułWifi musi dotrzeć wszędzie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj