Przedsiębiorco, odbierz darmowy terminal płatniczy!

Darmowy terminal płatniczy? To możliwe! W ramach programu Polska Bezgotówkowa przedsiębiorcy otrzymali do końca 2019 roku 200 tysięcy urządzeń! Kto może zakwalifikować się do programu?

Polska Bezgotówkowa to inicjatywa, w ramach której właściciele małych i średnich firm mogą otrzymać terminale płatnicze za 0 zł. To duże udogodnienie i duża oszczędność, z której skorzystało już wielu przedsiębiorców. W ramach programu, jego uczestnicy przez 12 miesięcy nie ponoszą bowiem żadnych kosztów związanych z użytkowaniem i obsługą terminala! Jak działa program Polska Bezgotówkowa i jak się do niego zakwalifikować?

Polska Bezgotówkowa – jak zakwalifikować się do programu?

Program skierowany jest do właścicieli firm, którzy w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie przyjmowali płatności bezgotówkowych w swoich placówkach. Udział w Polsce Bezgotówkowej mogą wziąć także przedsiębiorcy, którzy otwierają nowy biznes.

By wziąć udział w programie należy w pierwszej kolejności wejść na stronę bezgotowki.pl, następnie wybrać najlepiej dostosowany do przedsiębiorstwa terminal płatniczy, wypełnić zgłoszenie i przejść weryfikację. Po tym wystarczy jedynie… oczekiwać kuriera z dostawą urządzeń.

Korzyści z udziału w programie

W ramach programu Polska Bezgotówkowa przedsiębiorcy mają do wyboru różnego rodzaju terminale płatnicze. Mogą wybrać urządzenia standardowe, które zapewniają bezpieczeństwo transakcji, dostępne są w wersji stacjonarnej lub przenośnej i przyjmują płatności najpopularniejszymi kartami płatniczymi, telefonem komórkowym oraz BLIK-iem. Dostępne są także nowoczesne, bezprzewodowe terminale typu smart. Posiadają ekran dotykowy, wytrzymałą baterię, która pozwala na przeprowadzenie do 200 transakcji i połączenie Wi-Fi lub GSM (do którego wymagana jest karta Micro SIM). Co więcej, urządzenie pozwala na przechowywanie elektronicznych potwierdzeń transakcji dzięki czemu nie trzeba kupować papieru do terminala. Jeśli chcesz wziąć udział w programie Polska Bezgotówkowa i otrzymać darmowy terminal płatniczy – wejdź na stronę https://bezgotowki.pl!

Warunki po zakończeniu programu

Po 12 miesiącach trwania programu Polska Bezgotówkowa terminal typu smart przechodzi za darmo na własność przedsiębiorcy, z kolei najem terminala standardowego stacjonarnego wynosi 39 zł miesięcznie, a terminala przenośnego – 49 zł na miesiąc.

Miesięczna prowizja procentowa od transakcji kartami wynosi 0,69 proc. przy karcie Visa, 0,79 proc. przy Mastercard, 0,99 proc. podczas płatności kartą UPI i JCB oraz 3,2 proc. przy płatnościach kartą Diners Club. W przypadku transakcji BLIK-iem prowizja wynosi 0,29 proc.

Płatności bezgotówkowe dają wiele korzyści zarówno przedsiębiorcom, jak i klientom. Zupełnie nowym aspektem płatności bez gotówki jest w obecnych czasach zapobieganie rozprzestrzenianiu się epidemii i przenoszeniu groźnych dla zdrowia ludzkiego wirusów oraz bakterii poprzez banknoty. Z tego względu nie tylko Światowa Organizacja Zdrowia, ale także rządzący zachęcają do korzystania z terminali płatniczych i transakcji zbliżeniowych. Co istotne, zwiększono także limit kwoty do której niezbędne jest wpisanie kodu PIN. Teraz jest to nie 50, ale 100 zł.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here