Pompy Grundfos – sprawdź co warto o nich wiedzieć

Marka Grundfos do naszej dyspozycji oddaje wysokiej klasy pompy. To produkty, które cieszą się ogromną popularnością i uznaniem wśród szerokiego grona odbiorców, zarówno wśród osób fizycznych, jak i przedsiębiorstw. Co warto o nich wiedzieć? Przyjrzyjmy się innowacyjnym produktom z bliska. Gotowi na garść praktycznych wskazówek? Ciekawi? Zaczynamy!

Garść najważniejszych informacji o marce

Marka Grundfos uważana jest za lidera na rynku, zwłaszcza w dziedzinie wprowadzanych technologii pomp. Co więcej, nowoczesne rozwiązania sprawiają, że firma ustanawia trendy w technologii wody. Dwa najważniejsze cele marki to maksymalne zadowolenie swoich klientów, jak również tworzenie rozwiązań, które przyczynią się do globalnego, zrównoważonego rozwoju. Firma projektuje, produkuje, sprzedaje, jak również oferuje serwis pomp grundfos. Dzięki temu każdy, kto zdecyduje się na zakup pomp nowoczesnych technologii, może liczyć na kompleksową pomoc.

Pompy Grundfos i ich krótka charakterystyka 

Pompy Grundfos (dostępne np. na podstronie https://wirpomp.pl/pompy-grundfos ) to produkty, które nie szkodzą naszej Matce Naturze, poprawiając jednocześnie jakość życia ludzkości. Prezentowane pompy bazują na najnowocześniejszych rozwiązań, dzięki którym możemy cieszyć się z bezawaryjnego dostarczania, jak również oczyszczania wody i ścieków. 

Sklep z pompami- szeroka różnorodność wyboru w zasięgu Twoich rąk 

Pompy Grundfos to niezwykle bogata, różnorodna gama wielu modeli, przez co z łatwością uda nam się dopasować wybraną pompę do własnych, indywidualnych upodobań i potrzeb, jak również charakteru wykonywanej pracy. Do najchętniej wybieranych należą pompy:

  • głębinowe,
  • dozujące,
  • samozasysające,
  • obiegowe,
  • monoblokowe z wlotem osiowym,
  • zatapialne,
  • poziome wielostopniowe,
  • wirowe pionowe,
  • znormalizowane ze sprzęgłem elastycznym.

To wybór od marki Grundfos, dzięki któremu każdy indywidualny odbiorca, jak również specjalistyczne przedsiębiorstwo będą mogły wybrać idealną pompę, która zapewni maksymalną funkcjonalność i sprawność działania.

Pompy głębinowe 

Modele głębinowe, wykonane ze stali nierdzewnej, służą przede wszystkim do zaopatrywania w wodę gruntową, jak również nawadniania bądź obniżania poziomu wód gruntowych. 

Pompy zatapialne

Modele zatapialne, inaczej zwane zanurzeniowymi, służą przede wszystkim do tłoczenia ścieków w gospodarce komunalnej. Doskonale sprawdzą się także w sytuacjach awaryjnych. Modele drenażowe mogą być montowane na stałe bądź tymczasowo. 

Pompy samozasysające 

Pompy samozasysające to modele hydrofobowe, które doskonale spiszą się w zaopatrywaniu i tłoczeniu wody w miejscach prywatnych oraz niewielkich zakładach usługowych. Są to pompy jednostopniowe i odśrodkowe.

Pompy obiegowe 

Pompy obiegowe są modelami dedykowanymi dla instalacji centralnego ogrzewania, klimatyzacji, jak również także do instalacji solarnych czy instalacji ogrzewania podłogowego. Dzięki pompie możemy cieszyć się niezawodną, bezawaryjną pracą instalacji. 

Pompy monoblokowe z wlotem osiowym 

Model pomp dedykowany jest do transportu cieczy w instalacjach przemysłowych, nawadniania czy podnoszenia ciśnienia. Często tego rodzaju pompy wykorzystywane są także w układach HVAC. Ich cechą charakterystyczną jest wysoka uniwersalność. 

Pompy dozujące

Modele dozujące to wersja pomp dedykowana do precyzyjnego dawkowania określonej ilości chemikaliów. Najpopularniejsze są modele cyfrowe DDA, DDE, DDC oraz tłokowo-membranowe czy membranowe. To pompy wykorzystywane w przemyśle. 

Pompy od marki Grundfos i ich szerokie zastosowanie

Pompy Grundfos możemy napotkać w bardzo wielu, różnorodnych miejscach i obszarach. Zaczynając od miejsc o charakterze prywatnym, takich jak domy czy ogrody, skończywszy na rolnictwie, przemyśle czy gospodarce wodno- ściekowej. 

Tekst sponsorowany: WIRPOMP – Autoryzowany dystrybutor i serwis pomp – https://wirpomp.pl

Poprzedni artykułJakie środki czystości należy kupić do biura?
Następny artykułStal nierdzewna – jako jeden z najbardziej uniwersalnych materiałów

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj